Kedysi nám na svadbách stačila chutná večera, sladké zákusky a dobrá kapela. No tak, ako sa všetko okolo nás posúva vpred, rovnako tomu je aj pri prípravách svadby. Nie je svadba ako svadba. Nie každá nevesta je rovnako náročná, nie každá má rovnaké požiadavky, preto pristupujeme ku každej individuálne.

Dnešná doba nám prináša širší záber možností. Možno to je dôvodom, prečo sa veľakrát nevieme rozhodnúť. A možno len kvôli tomu, že žijeme tak rýchlo, doba je uponáhľaná, nemáme jednoducho čas a zvyšnú energiu na zháňanie, zisťovanie, telefonovanie, porovnávanie.

Práve preto, sme tu pre Vás. Vďaka skúsenostiam máme prehľad o trhu, spolupracujeme s overenými dodávateľmi, ktorých by sme si sami zvolili, vieme Vám poradiť a doladiť všetko tak, aby výsledok stál za to.

Či už máte záujem o kompletné zorganizovanie svadby, od zabezpečenia sály, hudby, kameramanov, fotografov, osvetlenia, cateringu, svadobnej výzdoby, svadobnej kytice, pozvánok, výslužiek až po zabezpečenie alka a nealka, alebo len o čiastkové služby. Osobné stretnutie nám pomôže bližšie spoznať Vaše predstavy , na základe ktorých pre Vás pripravíme viacero cenových ponúk s kompletným rozpočtom celej svadby a Vám ostáva len jediné, vybrať si tú, ktorá Vás najviac osloví.

Predstavte si, že nemáte žiadne starosti, naháňačky, vybavovačky, že Vašou jedinou príjemnou „starosťou“ je navštíviť kaderníka, vizážistu, obliecť si krásne svadobné šaty a s úsmevom na tvári, bez akýchkoľvek stresov užiť si svoj svadobný deň. My Vám v tom veľmi radi pomôžeme a veľkou cťou pre nás bude, zorganizovať Vám Vašu svadbu snov na kľúč. 😉

Máte záujem?