Cenová ponuka v tejto brandži je veľmi individuálnou záležitosťou, preto rovnako pristupujeme aj k svojim klientom – individuálne.  Podľa konkrétnych požiadaviek, predstáv, náročnosti ušijeme každému cenovú ponuku na mieru. Každá jedna kalkulácia je závislá od počtu hostí, od priestoru, v ktorom sa bude konať svadobná hostina, od typu sedenia, teda či sú stoly dlhé alebo okrúhle, od druhu a množstva použitého materiálu  a živých kvetín, ďalej či je záujem aj o výzdobu exteriéru,  kostola, domu, svadobného auta, prípravu cake baru, ovocného stola, darčeky pre hostí, výslužky, tlačoviny a všetko ostatné čo si svadbou viete spojiť. Ďalšia základná vec, od ktorej sa cena odvíja je druh a množstvo živých kvetov. Ceny kvetov sú samozrejme rôzne, plus kvety sú sezónna záležitosť, teda ich ceny sa počas roku menia. Pracujeme len so živými kvetmi, s umelými sa moc nekamarátime.

Každú svadbu sa snažíme spraviť inou, jedinečnou, zaujímavou. Na našej stránke je vidieť kopec našej práce, ktorá je zároveň rukopisom, a z toho už vie človek vyčítať, čo môže očakávať vo výsledku.

Tak či onak, preferujeme osobné stretnutie pred správami, či mailami, vieme na ňom pohotovo reagovať na Vaše otázky, jednoduchšie sa vieme priblížiť k Vašim predstavám. Písaným textom sa veľakrát nemusíme pochopiť správne

Následne pripravíme koncept výzdoby s orientačnou cenovou ponukou a fotodokumentáciou, s ktorou ďalej pracujeme.

V prípade, že osobné stretnutie nie je momentálne možné, môžeme si dohodnúť termín telefonátu,  prípadne Skype hovoru. Rozumieme, že veľa z Vás je žijúcich mimo miest konania sa svadby.

V prípade záujmu o spracovanie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.  Nezabudnite prosím uviesť dátum a miesto konania sa svadby.

Máte záujem?